Witamy w naszym sklepie!

Szukaj

KOMBINEZON MONIQUE - Czarny

Czas dostawy: 5 dni

- Kombinezon o prostym kroju, z dekoltem w serek
- Krótki rękaw
- Długie nogawki
- Z tyłu dekolt eksponujący plecy
- Posiada kryty zamek ułatwiający zakładanie
- Doskonała propozycja na wieczorne wyjście w połączeniu z eleganckimi szpilkami
- Maksymalna temperatura prania 30 st. C, prasowania 110 st. C

- Modelka ma 180 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar 36

Wyprodukowano w Polsce

Skład: 100% poliamid
Tabela przedstawia wymiary produktu mierzone na płasko

ROZMIAR34363840
BIUST41434547
TALIA33353739
BIODRA46485052
DŁ. CAŁKOWITA141141142142
DŁ. NOGAWKI WEWNĘTRZNA75757576

Nasza najnowsza kolekcja

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów